Izolacja natryskowa

izolacja natryskowa

Termoizolacje Kubiak – izolacje i ocieplenia domów – Babimost – Zielona Góra – lubuskie

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy Certyfikowanym Wykonawcą technologii LALLAFOM® USA. Terenem działania naszej firmy, wykonującej izolacje natryskowe jest województwo Lubuskie i zachodnia Polska oraz wschodnie Niemcy . Jesteśmy przeszkoleni przez amerykańskiego producenta systemów izolacji natryskowych i posiadamy jego autoryzację w zakresie stosowania pianek natryskowych w technologii LALLAFOM USA. Naszą domeną jest ocieplanie i izolacja budynków. Wykonujemy profesjonalne termoizolacje i hydro-izolacje budynków natryskowymi piankami poliuretanowymi oraz powłokami silikonowymi. Są to systemy nieporównanie efektywniejsze niż tradycyjnie, dotychczasowo stosowane technologie izolacyjne. Oferujemy precyzyjne, trwałe, szczelne ocieplenie – czyli izolacje natryskowe obiektów bez względu czy są to budynki nowe, eksploatowane, mieszkalne, usługowe, przemysłowe, gospodarcze, rolnicze czy jeszcze inne. Izolacja natryskowa zabezpiecza ściany, podłogi, dachy, poddasza, stropy. Zwykle instalację wykonujemy w ciągu jednego dnia. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia, dlaczego ocieplanie pianami natryskowymi i zabezpieczanie powłokami silikonowymi i silikonowymi jest znacząco efektywniejsze i o wiele bardziej wydajniejsze ekonomicznie od stosowania tradycyjnie używanych metod i materiałów izolacyjnych.

Ocieplenia – województwo lubuskie – tradycja a rzeczywistość

Tradycyjne materiały izolacyjne, wciąż są powszechne w budownictwie, mimo tego, że posiadają wiele wad technologicznych i przeciwwskazań jakościowych czy chemicznych. W różnego rodzaju urządzeniach grzewczo-chłodniczych dawno zaprzestano ich stosowania na poczet izolacji poliuretanowej (np. w lodówkach i zamrażarkach już na początku lat 80-tych). Dlaczego niedoskonałe, mniej efektywne i mało nowoczesne techniki są jednak nadal jeszcze ,,żywe” w nowoczesnym budownictwie? Oficjalnie raczej żaden z ich wytwórców nie jest w stanie podać logicznego z punktu widzenia inwestora uzasadnienia. Tradycyjnych materiałów izolacyjnych nie da się zainstalować na budowie w 100% prawidłowo! Dlaczego? Ponieważ ich kształt i struktura nie jest w stanie szczelnie dopasować się do izolowanej powierzchni czy geometrii budynku – instalator musi je docinać, sztukować, łączyć czy sznurkować . Efektem ubocznym zawsze będą nieszczelności i w konsekwencji większe lub mniejsze mostki termiczne, które znacznie obniżą sprawność cieplną budynku. Czy wiecie Państwo, że zaprojektowane dla każdej przegrody budynku współczynniki cieplne lambda, U czy R nie zakładają i nie przewidują żadnych izolacyjnych uchybień montażowych , które są przecież w dużym stopniu odpowiedzialne za osłabienie właściwości termoizolacyjnych budynku?

Termoizolacje Kubiak Zielona Góra- solidne izolacje natryskowe dla rejonu lubuskiego

Piany natryskowe produkcji LALLAFOM® USA, stanowią idealny produkt do izolacji termicznej i akustycznej budynków. Najlepsze współczynniki termoizolacyjne, szczelność, zerowy poziom wydzielania lotnych związków organicznych, brak pylenia i zapachu oraz bezpieczeństwo p/poż. to tylko niektóre z atutów tych konkretnych systemów. Instalacja pianki natryskowej przebiega bez łączeniowo a jej 120-krotny przyrost objętości w ciągu kilku sekund po aplikacji powoduje dokładne wypełnienie (uszczelnienie) wszelkich szczelin, zakamarków, luk i powierzchni przegród konstrukcyjnych. Niekwestionowanymi atutami izolacji natryskowej LALLAFOM USA jest także znikoma waga pianowego ocieplenia (nie obciążająca konstrukcji) oraz brak znaczenia geometrii budowli dla wzorcowego montażu systemu. Całości dopełnia niezmienność trwałości fizycznej i stabilności parametrowej systemu, potwierdzona bezterminową gwarancją producencką w formie pisemnej.

Izolacje natryskowe Bartłomiej Kubiak  – bezpieczna oferta ociepleń i izolacji

Nasz świadomy wybór oferowania wyłącznie jakościowego i bezpiecznego dla inwestora systemu izolacji natryskowej w połączeniu ze zdobytą branżową wiedzą technologiczną oraz posiadaniem renomowanych urządzeń natryskowych, zaowocowały przyznaniem nam Akredytacji Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych ( www.eopin.org ) Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność przeprowadzenia prac dociepleniowych nie tylko w pełni wartościowym, trwałym, bezpiecznym dla zdrowia i prawidłowo przetworzonym produktem, ale odpowiednim jego doborem i gwarancją wysokiego standardu procesu instalacji.

Wszystkim Państwu z rejonu Zielonej Góry, Świebodzina, Wolsztyna, Nowego Tomyśla oraz całego województwa lubuskiego i Wielkopolski, firma Termoizolacje Kubiak – IZOLACJE NATRYSKOWE życzy udanych inwestycji przy udziale bezpiecznych i efektywnych systemów ociepleń i izolacji budynków.

Mieszkaj lepiej i taniej

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA